Výpočtář

This ad is located on the portal: jenprace.cz.
To see details, click the headline or button: [View complete job offer].

Výpočtář - Plzeň
2020-03-18 - Grafton Recruitment s.r.o. - jenprace.cz
Když slyšíte slova jako jsou statické nebo dynamické testy, pevnostní výpočty, matlab. Dokážete si pod tím něco představit, máte s podobnými slovy zkušenosti v praxi? Pak hledáme právě Vás. Přidejte se do týmu výpočtářů, kde budete mít na starost: - výpočty vlastností...

View complete job offer

398 jobs found.

Výpočtář - Plzeň
2020-03-18 - Grafton Recruitment s.r.o. - jenprace.cz
Když slyšíte slova jako jsou statické nebo dynamické testy, pevnostní výpočty, matlab. Dokážete si pod tím něco představit, máte s podobnými slovy zkušenosti v praxi? Pak hledáme právě Vás. Přidejte se do týmu výpočtářů, kde budete mít na starost: - výpočty vlastností...

Samostatný analytik - výpočtář - Kunovice, okres Uherské Hradiště, Zlínský kraj
2020-03-27 - Aircraft Industries, a.s. - jenprace.cz
Náplň činnosti: Samostatné řešení sériových i vývojových analýz v oblasti specializace (tj. aerodynamiky, statické pevnosti nebo únavové životnosti), samostatné zpracování podkladů pro vývojovou zkušebnu letadel, zpracování složitých certifikačních podkladů.» VŠ vzdělání... (30000 - 35000 Kč)

Výpočtář - termodynamika - Nový Jičín
2020-03-24 - Grafton Recruitment Ostrava - dobraprace.cz
...životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na Pokud Vám taje termodynamiky, tepelných výpočtů a celkově fyziky nejsou cizí, tak s Vámi potřebuji nutně mluvit. Možná budete náš borec VÝPOČTÁŘ - TERMODYNAMIKA pro automotive...

Projektant - výpočtář - Vysoké Mýto, Pardubický kraj
2020-03-18 - Agentura Top Talent s.r.o. - jooble
Popis pracovní nabídky ~Statické a dynamické pevnostní analýzy exponovaných součástí a celků. ~Práce se systémem ANSYS. ~Sledování nových postupů a metod v oboru. ~Návrhy a ověřování metodických postupů pro pevnostní analýzy. ~Provádění experimentálních zkoušek. ...

Pevnostní výpočtář/ka - Přelouč, Pardubický kraj
2020-03-26 - FEST Engineering Ltd. Czech Republic branch, organizační slo... - hitprace.cz
...zkušenost v oboru aplikované mechaniky - Znalost norem pro výpočet a navrhování potrubí a tlakových nádob - Znalost pevnostních výpočtů potrubí nebo tlakových nádob - Znalost výpočtových programů ROHR2, CAESAR II, VVD, FEMAP, ANSYS výhodou - znalost německého nebo anglického... (47828 - 50000 Kč)

Konstruktér - výpočty (m/ž) - Frýdek-Místek
2020-02-26 - KEEP-IN-TOUCH s.r.o. - hitprace.cz
Je Tvou vizí práce ve stabilní strojírenské společnosti, která roste a dokáže nabídnout svým zaměstnancům

FEM Výpočtář - Kopřivnice
2019-10-17 - PRAGMA personální agentura s.r.o. - dobraprace.cz
...dovolené, jazykové vzdělávání, benefit-kafeterie a další Jaké činnosti budete mít na starosti? Provádění pevnostních a dynamických výpočtů Návrh úprav hodnocených částí vozidla k zajištění potřebných parametrů pevnosti a životnosti Ve spolupráci s konstrukcí tvorba... (30000 - 40000 Kč)

Výpočtář - Hradec Králové
2020-03-27 - Agentura Top Talent .s.r.o. - superkariera.cz
Vývoj částí karoserie, specializace na ochranu chodců. SŠ/VŠ vzdělání v oblasti strojírenství, znalost CAD systémů,  zkušenost v oblasti zpracování technologických postupů. Pestrá a variabilní práce (výzkumná činnost), možnost odborného a profesního růstu a další firemní...

FEM Výpočtář - Kopřivnice
2019-10-18 - PRAGMA personální agentura s.r.o. - hitprace.cz
Jaké činnosti budete mít na starosti? Provádění pevnostních a dynamických výpočtů Návrh úprav hodnocených částí vozidla k zajištění potřebných parametrů pevnosti a životnosti Ve spolupráci s konstrukcí tvorba nových technických řešení pro vozy TATRA Návrhy experimentů... (30000 - 40000 Kč)

Výpočtář - fyzika - Plzeň
2019-10-08 - ŠKODA JS a.s. - hitprace.cz
...absolventy. Základy reaktorové fyziky. Znalost alespoň jednoho programovacího jazyka (Fortran nebo Java výhodou). Orientace v problematice výpočtu rozložení výkonu v aktivní zóně reaktoru a optimalizačních procesů návrhu zavážky aktivní zóny. Znalost aplikace metody Monte-Carlo... (30000 - 40000 Kč)

Konstruktér - výpočtář - šance i pro absolventy - okres Frýdek-Místek
2020-02-29 - Trenkwalder a.s. - hitprace.cz
* hlavním úkolem Konstruktéra - výpočtáře je ověřování návrhu konstruktérů a optimalizace s ohledem na pevnost a funkčnost * výpočty nosných konstrukcí a souvisejících pohonných systémů * FEM analýzy (Ansys) * podílení se aktivně na návrhu konstrukčního celku v projektovém...

Výpočtář pevnost - Plzeň
2019-10-10 - ŠKODA JS a.s. - hitprace.cz
VŠ - obor mechanika. Vhodné i pro absolventy. Praxe výhodou. Znalost práce s MS Office. Znalost výpočtů na základě MKP, znalost základů programování v Python - výhodou. Znalost AJ/RJ výhodou. Požadujeme samostatnost, zodpovědnost, schopnost práce v týmu, ochotu učit se.... (25000 - 35000 Kč)

výpočtář/ka jízdních vlastností vozidel - Praha
2020-03-26 - VÚKV A. S. - hitprace.cz
Kontakt:e-mail: ****@*****.*** Pracovní náplň: provádění chodových výpočtů kolejových vozidel Požadujeme: VŠ vzdělání technického směru schopnost provádět simulační výpočty kolejových vozidel zkušenosti s programy SIMPACK,MATLAB výhodou znalost programovacích jazyků... (30000 Kč)

Specialista/specialistka pevnostních výpočtů FEM - Týniště nad Orlicí, Královéhradecký kraj
2019-11-04 - ALPHA Vehicle Security Solutions Czech s.r.o. - hitprace.cz
...technická angličtina na dobré úrovni - praxe na obdobné pozici minimálně 3 roky - znalost základů pevnostních analýz - zkušenost s výpočty metodou konečných prvků - zkušenost s CAD systémy - znalost mechaniky - znalost základů zkušebnictví - samostatnost, komunikativnost... (30000 - 45000 Kč)

Výpočtář - termohydraulika - Plzeň
2019-10-17 - ŠKODA JS a.s. - hitprace.cz
VŠ - obor termohydraulika. Vhodné i pro absolventy. Znalost práce s MS Office. Znalost obecných základů programování v C nebo Fortran - výhodou. Znalost AJ/RJ/NJ výhodou. Schopnost orientace ve výkresových podkladech a schopnost komunikace s projektanty a konstruktéry. ... (30000 - 40000 Kč)

Samostatný analytik - výpočtář - Kunovice, okres Uherské Hradiště, Zlínský kraj
2019-10-10 - Aircraft Industries, a.s. - hitprace.cz
Samostatné řešení sériových i vývojových analýz v oblasti specializace (tj. aerodynamiky, statické pevnosti nebo únavové životnosti), samostatné zpracování podkladů pro vývojovou zkušebnu letadel, zpracování složitých certifikačních podkladů. VŠ vzdělání, letecká specializace... (30000 - 35000 Kč)

Samostatný/á výpočtář/ka - Plzeň
2019-10-12 - Rizzo Associates Czech, a. s. - hitprace.cz
POPIS POZICE - Statické a dynamické výpočty s využitím analytických a numerických výpočtových metod - Modelování a výpočty v prostředí FEM software - ANSYS, SCIA Engineer - Vývoj a využití vlastních specializovaných programových nástrojů - Uplatnění výpočtových i nevýpočtových... (30000 - 40000 Kč)

Pevnostní výpočtář/ka - Brno
2019-11-25 - PROFI-MEN, s.r.o. - avizo.cz
...Znalosti a zkušenost v oboru aplikované mechaniky-Znalost norem pro výpočet a navrhování potrubí a tlakových nádob-Znalost pevnostních výpočtů potrubí nebo tlakových nádob-Znalost výpočtových programů ROHR2, CAESAR II, VVD, FEMAP, ANSYS výhodou- Znalost anglického či...

Inženýr pro výpočty životnosti mechanických komponent - Plzeň
2019-10-12 - ZF Engineering Plzeň s.r.o. - hitprace.cz
...: - Vzdělání v oblasti strojírenství, aplikovaných věd apod. - Orientace v problematice mechaniky a nauky o pevnosti - Zkušenost s výpočty životnosti - Znalost softwaru ANSYS a MATLAB výhodou - Znalost AJ na úrovni B1 - Znalost programování výhodou - Samostatnost, odpovědnost... (45000 - 55000 Kč)

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.