Hledat práci

Nalezeno 3140 pracovních pozic.

Zubný asistent, zubná zdravotná sestra - Piešťany
2020-09-12 - TRACHEA Piešťany - jooble
Požiadavky na zamestnanca: odborná prax min 3 roky v stomatologickej ambulancii Podmienky práce: 7,00 - 15,00 hod., možnosť 13 platu, stravné lístky, naviac 5 dní dovolenky, príjemné prostredie,možnosť dohodou upraviť pracovnú dobu alebo aj znížiť pracovný úväzok ( na 5... (1000 - 1200 €)

Asistent riaditeľa ! - Nitra
2020-09-17 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti. - Organizácia a riadenie stretnutí výkonného riaditeľa vo výrobnej spoločnosti - Zasielanie pozvánok, rezervácia priestorov na stretnutia - Organizácia pracovných cies ( logistika, ubytovanie) - Zodpovednos... (1000 - 1150 €)

Marketingový špecialista ! - Nitra
2020-09-09 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii Marketingového špecialistu. - podieľanie sa na tvorbe marketingovej stratégie - príprava a zodpovednosť za plnenie marketingového a komunikačného plánu - príprava kreatívnych podkladov, prezentačných... (900 - 1000 €)

DevOps Engineer - Nitra
2020-09-08 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Staňte sa aj Vy súčasťou úspešného tímu nášho klienta, medzinárodnej spoločnosti. - Údržba infraštruktúry súkromného cloudu ( RedHat OpenShift) - Rozvoj Jenkins pipelines v Groovy - Vývoj a nasadenie OpenShift projektov vrátane zostavovania konfigurácií, konfigurácií nasadenia... (1500 - 2000 €)

Hľadáme šikovných nastavovačov ! - Zlaté Moravce
2020-09-20 - INDEX NOSLUŠ s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - nastavovať parametre v automatickom a manuálnom režime strojov, - vykonávať korekcie parametrov na strojnom zariadení, - zodpovedať za správnu činnosť na pridelenom strojnom zariadení, - vykonávať priebežné merania výrobkov...

Technológ - Expert na extrúziu ! - Nitra
2020-09-14 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Chcete sa stať súčasťou úspešného tímu nášho klienta? Usilujete sa o svoju profesionálnu sebarealizáciu a zároveň chcete prispieť k zmenám v medzinárodnej spoločnosti? Náš klient Vám ponúka možnosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii PROCESNÝ INŽINIER so zameraním na proces... (1800 - 2200 €)

Práca v sklade: zásobovanie liniek - Nové Mesto nad Váhom
2020-09-20 - INDEX NOSLUŠ s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Zásobovanie výrobnej linky materiálom zo skladu Iné výhody: - výkonnostný bonus do výšky 10% (osobné ohodnotenie do výšky 86€) - bezplatné stravovanie - plne hradené stravné lístky v hodnote 3,83€ zamestnávateľom za víkendy, sviatky... (836 €)

Práca v logistike so mzdou až 1100€ - Trnava
2020-09-20 - TRANSFER International Staff k.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - obsluha volantovo riadeného motorového vozíka - ťahača /vláčika - obsluha ručne riadeného vozíka s materiálom - riadenie distribučných súprav ( ťahač + 2 až 3 vagóny) - zásobovanie výrobných liniek materiálom vo veľkých a mal...

Práca pickera na 2zmeny v Nitre - Nitra
2020-09-20 - INDEX NOSLUŠ s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - manipulačné práce v sklade na 2 zmeny - práca vhodná pre mužov - jednoduchá práca - prebaľovanie dielov - spojovací materiál (skrutky, matice a pod) do krabíc podľa objednávky - zaskladňovanie a vyskladňovanie paliet z reg... (650 €)

Samostatný projektant - Trnava - Trnava
2020-09-20 - Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE) - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Chceli by ste sa stať súčasťou tímu projektov a inžinieringu? Ak máte vysokoškolské elektrotechnické vzdelanie a máte skúsenosti s projektovaním v oblasti silnoprúdovej elektrotechniky a zároveň ste držiteľom oprávnenia Autorizovan... (1550 €)

predavačka v mäsovom úseku - Galanta
2020-09-19 - COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: • práca s mäsom a mäsovými výrobkami; • zabezpečenie plynulej obsluhy zákazníkov; • vykladanie tovaru a označovanie ho správnou cenovkou; • kontrola záručnej lehoty a kvality predávaného tovaru; • zabezpečovať správne... (720 €)

Práca pre študentov v predajniach, Šaľa - Šaľa
2020-09-19 - LIDL Slovenská republika v. o. s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: • Pre našich zákazníkov to budeš ty, kto bude stelesňovať Lidl. Preto budeš pracovať na tom, aby pri pokladni strávili čo najmenej času a boli obslúžení k ich plnej spokojnosti. To však neznamená, že pri pokladni presedíš celý deň ...

Operátor výroby s ubytovaním - Trnava
2020-09-19 - Manuvia a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Výroba koberčekov do automobilov obsluha výrobných strojov balenie a ukladanie výrobkov priebežná kontrola kvality výrobkov vedenie jednoduchých záznamov o výrobe pomocné práce Iné výhody: Zabezpečené ubytovanie Práca na... (800 - 1100 €)

Vodič VZV - Gáň, Trnavský kraj
2020-09-18 - EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Vykladanie a nakladanie kamiónov ručným paletovým vozíkom. Iné výhody: Strava - hodnota stravného lístku - 3,83€ - v plnej výške preplatený zamestnávateľom!! Možnosť ubytovania v Galante - zadarmo. Doprava je pre zamestnancov zabezpe... (3,83 €/hod)

Hľadáš Prácu?Pracuj oko operátor v lisovni vo Vrábloch!! - Vráble, Nitriansky kraj
2020-09-20 - Manuvia a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Je to práca na lisovni, bodoni. Lisy sú rôznych veľkostí a tonáži. Jedná sa o obsluhu týchto lisov. Je to dvojobsluha alebo 4 obsluha týchto lisov. Čistý plech sa vloži do lisu ten si to vylisuje a potom sa to skontroluje a uloži do... (773 - 800 €)

Hlavný účtovník s Anglickým jazykom - Trnava
2020-09-20 - INDEX NOSLUŠ s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Pre nášho významného klienta priamo do kmeňového stavu spoločnosti obsadzujeme pozíciu hlavný účtovník/ účtovníčka Ak máte ekonomické vzdelanie, 5 ročné skúsenosti na pozícii hlavného účtovníka a anglický jazyk na pokročilej úrovni... (1500 €)

Brigáda vo výrobnej spoločnosti v Nitre - Nitra
2020-09-20 - INDEX NOSLUŠ s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: práca na LCD linke - výroba televízorov (montovanie, lepenie komponentov) práca v stoji práca na 2 zmeny (ranná a poobedná) možnosť výberu zmien práca v sklade - vhodné pre mužov Iné výhody: možnosť pracovať aj každý deň v...

Brigáda - manuálne brúsenie s nástupom ihneď - Nitra
2020-09-20 - INDEX NOSLUŠ s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - brúsenie a kontrola hliníkových materiálov - kontrola materiálov Iné výhody: - brigáda s nástupom ihneď - 4,60€/hod. Všeobecne požadované znalosti: - pozícia je vhodná pre mužov, - manuálna zručnosť, - pracuje sa v stoji. (4,6 €/hod)

Skladník na 1 zmenu - práca v Nitre - Nitra
2020-09-20 - INDEX NOSLUŠ s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - manipulačné práce v sklade, - nakládka, vykládka, prebaľovanie - zaskladňovanie a vyskladňovanie paliet z regálov, prebaľovanie, vychystávanie a prevažovanie tovaru, Iné výhody: - TR stravovacia karta - 3,83€/zmena bez zrážky... (750 €)

Elektromechanik HMT Vráble na 3zmeny - Vráble, Nitriansky kraj
2020-09-20 - INDEX NOSLUŠ s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Jednoduchá manuálna práca, osádzanie dosiek plošných spojov, práca v sede alebo v stoji, v závislosti od typu linky, balenie do krabíc, testovanie na jednoduchých testovacích strojoch. Iné výhody: Príspevok na dopravu vo výške 50% ... (620 €)

Město


Pracovní pozicePoužíváním webů společnosti CYBERETIX s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.