CzechSlovakEnglish
Create a new account

5971 jobs found.

Barber - Bratislava - Ružinov
2019-04-08 - EMPIRE barber&braids - jooble
Rozširujeme tím do novootvoreného barbershopu (zmena majiteľa) v širšom centre BA o šikovných barberov. Si spoľahlivý, zodpovedný, práca ťa baví a robíš ju srdcom? Ponúkame ti 35% z tržby(prípadne dohoda), prácu v štýlovom prostredí, TPP alebo brigadne, všetko je vec dohody....

Sekretárka - Bratislava
2019-07-22 - Istromex, a.s. - jooble
Požiadavky na zamestnanca: minimálne stredoškolské vzdelanie, príjemné vystupovanie, ovládanie: Microsoft Word, Microsoft excel, Microsoft outluk Podmienky práce: zastupovanie zamestnanca na materskej dovolenke Pracovná činnosť:​ administratívne a sekretárske práce, ... (600 - 650 €)

IT Architect - Bratislava
2019-07-22 - ČSOB - jobangels.co
Main Responsibilities: acquire and share ČSOB relevant software technologies, responsible for creating and maintaining architecture models of the bank define the architecture standards for ČSOB and managing relationships with KBC group entities govern over key architecture...

Právnik - Bratislava
2019-07-22 - Tatra banka - jobangels.co
• Do tímu hľadáme kolegu, ktorý bude poskytovať právnu podporu pre nákup hardware, software a IT riešení, outsourcing bankových a s nimi súvisiacich služieb, cloudových služieb a právnu podporu pri obstarávaní a nákupe ďalších práv, tovarov a služieb potrebných pre riadny chod... (1400 €)

Práca na údržbe - Bratislava
2019-07-16 - OPEN CONSULTING s.r.o. - top-prace.sk
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Hľadáme šikovných ľudí na stabilnú prácu. Ide o montáž a údržbu zariadení podľa konkrétnych plánov. Zaučiteľná práca v profesionálnom prostredí, v zabehanom kolektíve. Sme malá firma, ktorá sa venuje montáži a údržbe zariadení. Miesto... (900 - 1200 €)

Manažér - Bratislava
2019-07-12 - Xfin, s.r.o. - top-prace.sk
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Vedenie tímu ludí. Požiadavky na uchádzača Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním Vysokoškolské III. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Študent vysokej školy, Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa Počítačov... (1000 €)

Plánovač - Malacky
2019-07-22 - BALANCED HR s.r.o. - jobangels.co
plánuje výrobu semifinálnych a finálnych výrobkov na základe spracovania objednávok hotových výrobkov od zákazníka, výrobných kapacít a aktuálneho stavu zásob na sklade komunikácia so zákazníkom na dennej báze plánovanie expedície kontrola dodržiavania výrobného plánu plánuje... (1100 €)

Web Developer - Bratislava
2019-07-22 - JobAngels - jobangels.co
Máš skúsenosti s tvorbou webu, táto práca ťa baví a chceš sa v danej oblasti rozvíjať? Do JobAngels hľadáme nového Senior Web Developera a radi by sme Ťa stretli. Nechceme Ťa lákať na kafé, či ovocíčko (ktoré máme) ani na kalčetko v zasadačke (ktoré nemáme). Myslíme si, že... (2000 - 2500 €)

Údržbár - Malacky
2019-07-22 - BALANCED HR s.r.o. - jobangels.co
práca v mechanickej časti oddelenia údržby, vykonáva pravidelné servisné prehliadky mechanických častí strojov vykonáva opravy a prípadné úpravy na mechanických častiach strojov (950 €)

Príjmeme elektrikárov na prácu v Bratislave - Bratislava
2019-07-09 - SLOV-STAV SK , s.r.o. - top-prace.sk
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Dobrý deň. Stavebná firma príjme na prácu v Bratislave štyroch až šiestich elektrikárov(slaboprúd)aj ucelené partie. Dlhodobá práca na ŽL, práca na turnusy,možnosť vyplácania záloh. Nástup približne od pondelka 15.07.2019. ... (1900 - 2100 €)

Skladník - Bratislava
2019-07-19 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Má chuť pracovať v sklade kde si všetci tykajú? Tak si správne! Hľadáme šikovných skladníkov do nepretržitej prevádzky kde dostaneš zmluvu na dobu neurčitú hneď od začiatku a kde máš hlavné jedlo za 83 centov! Tvojou pracovnou náplňou bude: - vykládka prijatého tovaru ... (850 - 1090 €)

Skladnik - Bratislava
2019-07-18 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Hľadáš prácu v sklade na jednu zmenu? Práve si dostal možnosť mať dostatok voľného času za výborný plat. Pracovať budeš na jednu zmenu od 7:00 do 16:00 a v malom kolektíve piatich ľudí sa isto rýchlo zabehneš. A aké úlohy ťa čakajú? - príjem tovaru na sklad a výdaj tovaru... (1150 €)

Farmaceut - Bratislava
2019-07-22 - Dr.Max - jobangels.co
vydávanie liekov na lekársky predpis, voľno predajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne v súlade s platnou legislatívou poskytovanie odborných informácií ohľadom liekov, zdravotníckych pomôcok, dietetických potravín a doplnkového sortimentu lek... (900 - 1300 €)

INFORMATIK - Bratislava
2019-07-22 - Generali Poisťovňa, a.s. - jobangels.co
spracovanie, kontrola a testovanie hromadnej/individuálnej korešpondencie správa, podpora a testovanie internetového predajného portálu správa a podpora užívateľov z obchodnej siete správa operátorov a oprávnení a ich revízia zabezpečenie bezporuchového chodu poistno-technick...

Elektrikár - Malacky
2019-07-22 - BALANCED HR s.r.o. - jobangels.co
práca v elektrikárskej časti oddelenia údržby vykonávanie pravidelných servisných prehliadok elektrických častí strojov vykonávanie opráv a prípadné úpravy na elektrických častiach strojov práca na 4 cykly (950 €)

Nástrojár - Malacky
2019-07-22 - BALANCED HR s.r.o. - jobangels.co
Údržba, montáž a demontáž vstrekovacích foriem na spracovanie termoplastov Zodpovednosť za správne prevedenie opráv a servisu foriem Správna identifikácia porúch na formách Leštenie, brúsenie, dopasovávanie do tvaru formy Čistenie a konzervácia foriem (950 €)

Robotista - Malacky
2019-07-22 - BALANCED HR s.r.o. - jobangels.co
operatívne odstraňovanie poruch strojov a zariadení ( robotov) vykonáva pravidelné servisné prehliadky mechanických častí strojov, robotov spracováva analýzy poruch a návrhy na plánované opravy strojov a zariadení znalosť základov programovania výhodou práca na 4 cykly (1100 €)

Elektrotechnik - Bratislava
2019-07-17 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Využite príležitosť pracovať ako ELEKTROTECHNIK. Budeš pracovať pre medzinárodnú spoločnosť. Vašou náplňou práce bude: - Mechanická a elektrická montáž strojov - Kontrola kvality prebratého materiálu - Nájdenie a odstránenie chýb - Testovanie stroja pre zákaznícke ... (900 - 950 €)

Business Development Manager - Bratislava
2019-07-22 - ANASOFT APR, spol. s r.o. - jobangels.co
Hľadáme do tímu SIGNATUS kolegu, ktorý bude mať na starosti budovanie partnerskej siete v zahraničí. Kolegu, ktorý dokáže odhadnúť dlhodobý a krátkodobý potenciál, ktorý má talent vymýšľať stratégie pre vstup na nové trhy a propagáciu IT produktu. Náš produkt je úspešný lok...

Obchodný zástupca - Senec
2019-07-03 - Interpas, s.r.o. - top-prace.sk
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - identifikovanie vhodných príležitosti na trhu - vyhľadávanie a stretnutie s klientmi - komunikácia s existujúcou databázou klientov - kreatívny návrh riešenia pre klienta - zabezpečovanie podpisov zmlúv - budovanie nadštandardn... (850 - 2000 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.